Nová výzva: Prihláste sa na stáž už aj na Slovensku

 

 

Kancelária poslanca Európskeho parlamentu ponúka mladým ľuďom ďalšiu možnosť! Europoslanec umožní talentovaným študentom absolvovať prax aj na Slovensku!

Ste študentom vysokej školy?

Nemali ste doposiaľ veľa možností na nadobudnutie pracovných skúseností v inštitúcii významného európskeho charakteru?

Túžite stať sa súčasťou chodu Európskeho parlamentu a jeho pôsobenia v regiónoch Slovenska?

Záleží Vám na budúcnosti našej krajiny a Európy?

Tak táto ponuka je určená práve Vám! Prihláste sa na nesponzorovanú stáž v poslaneckej kancelárii poslanca Európskeho parlamentu MUDr. Miroslava Mikolášika v Ružomberku a budete to možno Vy, kto strávi niekoľko týždňov v dynamickom kolektíve skúsených pracovníkov!

 

Pre koho je určená stáž

Okrem už uvedenej charakteristiky kandidátov na stáž v kancelárii poslanca Mikolášika by pre nich malo platiť aj to, že svojím aktívnym prístupom chcú pretvárať spoločnosť, sú tvoriví, nápadití, vedia pracovať nezávisle, vedia si stanoviť vlastné priority a zaujímajú sa o politický, sociálny a duchovný rozvoj spoločnosti i jednotlivca.

Stáž je určená pre študentov prvého alebo druhého stupňa vysokoškolského štúdia, ktorí disponujú dobrou znalosťou slovenského jazyka, práce s písaným textom i slovom. Znalosť cudzieho jazyka je výhodou. Od záujemcov o stáž sa očakáva samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, reprezentatívnosť, zodpovednosť.

 

Náplň stáže:

• stážista sa zaväzuje pracovať v kancelárii M. Mikolášika 10 hodín týždenne 4 týždne v mesiaci počas celého obdobia trvania stáže;
• stážista sa zaväzuje spolupracovať s europoslancom a jeho asistentmi na príprave projektov a podľa pokynov poslanca sa aktívne a tvorivo zúčastňovať na činnosti Európskeho parlamentu;
• počas stáže, na základe dohody s poslancom, bude stážista vypracovávať podklady seriózneho charakteru, v ktorých sa bude venovať téme súvisiacej s pracovnou náplňou, ako aj aktuálnymi potrebami Miroslava Mikolášika.

 

Stáž v poslaneckej kancelárii Miroslava Mikolášika v Ružomberku (Námestie A. Hlinku 60) nie je hradená žiadnym štipendijným systémom a stážistovi sa za jeho činnosť neposkytuje žiadna finančná odmena.

  

Aktuálna výzva

Možnosť aktuálneho prihlásenia je OTVORENÁ! Prihláste sa na stáž v poslaneckej kancelárii v Ružomberku, ktorá sa uskutoční od 12. septembra do 16. decembra 2011. Ak máte záujem o stáž v tomto termíne, odošlite svoj motivačný list a životopis v slovenskom jazyku do 31. augusta 2011 v elektronickej verzii na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

V prípade Vášho zaradenia do užšieho výberu Vás budeme následne kontaktovať. V takomto prípade obdržíte pozvánku na ústny pohovor pred hodnotiacou komisiou, ktorá spoločne s europoslancom Miroslavom Mikolášikom určí meno nového stážistu. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor s poslancom.

Želáme Vám veľa šťastia!

 
 

 

 

Chcem dostávať Dobré správy od môjho europoslanca