Výzva 2012: Prihláste sa na stáž v Bruseli!Využite svoju možnosť! Europoslanec Miroslav Mikolášik pokračuje v ponuke stáží aj vo volebnom období 2009 - 2013!

Ste absolventom vysokej školy, prípadne študentom krátko pred jej absolvovaním (v poslednom ročníku štúdia)?

Nemali ste doposiaľ veľa možností na nadobudnutie skúseností v zahraničí?

Záleží Vám na budúcnosti Slovenska a Európy?

Tak táto ponuka je určená práve Vám! Prihláste sa na štipendijnú stáž v bruselskej kancelárii poslanca Európskeho parlamentu MUDr. Miroslava Mikolášika a budete to možno Vy, kto strávi niekoľko týždňov v centre diania Európskeho parlamentu!

 

Pre koho je určená stáž

Okrem už uvedenej charakteristiky kandidátov na stáž v kancelárii poslanca Mikolášika by pre nich malo platiť aj to, že svojím aktívnym prístupom chcú pretvárať spoločnosť, sú tvoriví, nápadití, vedia pracovať nezávisle, vedia si stanoviť vlastné priority a zaujímajú sa o politický, sociálny a duchovný rozvoj spoločnosti i jednotlivca.

Podmienkou absolvovania stáže je výborná znalosť anglického a/alebo francúzskeho jazyka. Uprednostnení sú kandidáti s vedomosťou oboch jazykov. Znalosť iných jazykov je výhodou.

 AKTUÁLNA VÝZVA

Možnosť aktuálneho prihlásenia na stáž v roku 2012 je OTVORENÁ a prihlasovať sa možno priebežne!

 

Ak máte záujem o štipendijnú stáž v období od 10. januára do 30. marca 2012 , odošlite svoj motivačný list a životopis (oba v slovenskom i anglickom jazyku) do 1. decembra 2011 (vrátane)

na adresu

Kancelária europoslanca M. Mikolášika

Námestie A. Hlinku 60, 034 01 Ružomberok

a zároveň mailom na

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

V prípade Vášho zaradenia do užšieho výberu Vás budeme následne kontaktovať. Pohovor s finalistami sa uskutoční v Bratislave 5. decembra 2011 v dopoludňajších hodinách. V takomto prípade obdržíte pozvánku na ústny pohovor pred hodnotiacou komisiou, ktorá spoločne s europoslancom Miroslavom Mikolášikom určí meno nového stážistu. Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor s poslancom. Presný termín prvej stáže v roku 2012 zverejním na tejto stránke.

Želáme Vám veľa šťastia!

 


 

 

Stážisti v poslaneckej kancelárii v Bruseli s Miroslavom Mikolášikom

 

 

Náplň stáže:

• stážista sa zaväzuje pracovať v Bruselskej kancelárii M. Mikolášika 4 týždne v mesiaci, 5 dní v týždni počas celého obdobia trvania stáže;
• stážista sa zaväzuje spolupracovať s europoslancom a jeho asistentmi na príprave projektov a podľa pokynov poslanca sa aktívne a tvorivo zúčastňovať na činnosti Európskeho parlamentu;
• počas stáže, na základe dohody s poslancom, bude stážista vypracovávať podklady seriózneho charakteru, v ktorých sa bude venovať téme súvisiacej s pracovnou náplňou, ako aj aktuálnymi potrebami Miroslava Mikolášika.


Stážista v priebehu stáže dostáva štipendium, z ktorého si pokryje výdavky spojené s cestovaním, ubytovaním a stravovaním. Cestu, ubytovanie a stravovanie si stážista zabezpečuje sám.

 

 

FOTO: Archív Miroslava Mikolášika

Komunikujte aj vy s Vaším europoslancom! Pridajte si ho za priateľa na facebook-u!

 

Chcem dostávať Dobré správy od môjho europoslanca