Fotogaléria

FOTONÁVRAT: Unikátnu medzinárodnú konferenciu inicioval a zaštítil patronátom Mikolášik

Svetových i domácich expertov na liečbu pomocou dospelých kmeňových buniek a buniek z pupočníkovej krvi pozval na medzinárodnú vedeckú konferenciu do Bratislavy europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH). "Som rád, že moje pozvanie prijali svetoznámi odborníci, ktorí spolu so slovenskými expertmi prispeli k vysokej odbornej úrovni diskusie o tejto kľúčovej medicínsko-vedeckej otázke," povedal hlavný organizátor Mikolášik.

Celý článok

 

Sacharovova cena putuje k predstaviteľom Arabskej jari

Laureáti Sacharovovej ceny za slobodu myslenia si dnes preberajú ocenenie za výnimočný prínos v boji za základné ľudské hodnoty. V Štrasburgu ich udelia počas plenárneho zasadnutia, v Bratislave ich predstavujú v rámci výstavy, ktorú otvoril aj slovenský europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH). "Teší ma, že expozícia je vystavená v budove právnickej fakulty, pred ktorou Slováci bojovali proti násilnému vniknutiu vojsk Varšavskej zmluvy," povedal europoslanec.

Celý článok

 

Fotonávrat: Mikolášik varil v Teleráne TV Markíza

Slovenský europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH) doplnil minulotýždňový náročný pracovný program o voľnočasové spestrenie. V Teleráne TV Markíza predviedol svoje kuchárske umenie a počas necelých troch hodín pripravil tri gurmánske špeciality. Pozrite si fotonávrat ku kuchárskemu výkonu Vášho europoslanca.

Celý článok

 

Fotonávrat: Europoslanec aktívny aj v lete

Aktívne, pracovné a rodinné. Také bolo uplynulé leto europoslanca Miroslava Mikolášika (EĽS/KDH), ktorý ho strávil v rôznych častiach Slovenska. Počas prestávky parlamentných zasadnutí absolvoval desiatky stretnutí s občanmi a pomohol zorganizovať viaceré podujatia, na mnohých sám nechýbal. "Nemôžem mať voľno od spoznávania a pomoci tým, ktorých v Bruseli zastupujem," hovorí Mikolášik. K letu poslanca sa vraciame vo fotonávrate.

Celý článok

 

Mikolášik pútnikom v Litmanovej: Chráňme si život a hodnoty, čaká sa to od nás

Je prirodzené čakať od kresťanov, že budú chrániť život a jeho základné hodnoty a je na nás, aby sme tak robili, povedal uplynulú nedeľu slovenský europoslanec Miroslav Mikolášik (EĽS/KDH) na Gréckokatolíckom mariánskom pútnickom mieste na Hore Zvir v Litmanovej. Pútnikom sa po skončení liturgie prihovoril na tému bioetiky, ochrany života a obrany kresťanstva doma i vo svete.

Celý článok

 
 

Chcem dostávať Dobré správy od môjho europoslanca